Останній день експедиції.

Цього дня ми просто відпочивали на озері Світязь. Відкрили для себе Шацькі озера – це фантастика! Вода у Світязі з гліцерином, як казали люди на пляжі, тому шкіра дуже ніжна після купання. Взагалі, дуже гарне, чисте і тепле озеро Світязь.

98

Поки ми з Юлею засмагали, аби хоч трохи рівномірна засмага була, бо після довготривалої їзди на двоколісному другові тіло стає плямистим, як у гепарда, хлопці грали на барабанах. А от коли вже біля нас зібрався натовп, то й ми з Юлею мусили підключитися. Я взяла дримбу, Юля бубен, трохи підіграли, поспівали. Люди були в захваті – живий концерт в купальниках та плавках на березі Світязя дали Фолькнери.

Після обіду рушили назад до Ковеля, бо завтра вирушаємо на концерт до Польщі. Експедиція завершилася.

Отож, цього року «Двоколісні хроніки – 5» були коротенькими, але дуже емоційними. Перші кілька днів були дощові, тому трохи намучились, а потім почалась страшна спека і ще більша мука. Також приємно здивували дітлахи по селах – всі як один віталися «Слава Україні», ну і, звісно, Волинь у нас дуже патріотична. Це підтвердила блакитно-жовта символіка всюди та передавання «привіту» нашому ворогу.

Дякую всім, хто був з нами віртуально. До зустрічі незабаром! )

Проїхали 41 км

OLYMPUS DIGITAL CAMERA