Хто ми?

Привіт! Ми – сім’я мандрівників і музикантів: Володимир Муляр, Ярина Квітка та малюк Марко. Як мандрівники ми проект “Двоколісні хроніки”, як митці – гурт “Фолькнери”.

Зараз ми здійснюємо навколосвітку на велосипедах. Перший етап довжиною 25 000 км через 13 країн тривав 17 місяців (2014 -2016 рр) і завершився у Сіднеї, Австралія. Тут народився Марко, наш капітан. Відтоді ми мандруємо утрьох, проїхавши разом вже понад десяток країн.

Двоколісні хроніки – це наш культурний велопроект, це серія подорожей по світу з метою дослідження культур різних народів та популяризації культури української, це поєднання двох улюблених та важливих справ у нашому житті: музики та мандрів.

Двоколісні хроніки – це також і телепроект, котрий ми створюємо безпосередньо в дорозі і який транслювали вже кілька телеканалів.

Починаючи з 2010 року ми здійснили 6 крупних велоекспедицій, проїхавши 30 країн та понад 45 000 км.

Чому ми подорожуємо?

Не лише тому, що подорожі нас розвивають, загартовують, надихають, додають сил та віри в себе, збагачують розумінням багатьох речей, над якими вдома не часто замислюємось… А й для того, аби показати, що мандрувати може кожен, хто цього прагне, незалежно від соціального статусу, фінансового становища, сімейних обставин та інших «обмежень»; показати, що подорожувати не є більш небезпечним, ніж готувати омлет на кухні власного будинку.

Як ми подорожуємо?

Ми їздимо по усьому світі на велосипедах, бо це еко-транспорт; ночуємо переважно в наметі, бо хочемо бути ближче до природи; проїжджаємо країни повністю, а не лише відвідуючи столиці; обираємо не туристичні «вилизані» місцини, аби бути ближче до простих людей; завжди їмо місцеву їжу, навіть якщо це смажені таргани; обожнюємо пригоди та незвичні маршрути; нам не страшно спати в наметі при мінус вісім, нам не бридко пити воду з Ганги, а на тисячне за день прохання «селфі» ми просто посміхаємося. Ми не гонимося за рекордами чи крутими титулами – ми просто проживаємо миті життя в нашій подорожі на повну.

В дорогу з собою ми завжди беремо музичні інструменти аби пограти українську традиційну музику людям в інших країнах та розповісти про нашу Батьківщину. Також, мандруючи, ми ще й збираємо фольклор різних народів, бо вважаємо його душею кожної нації, яка має жити вічно.

Чому велосипед?

Велосипед – не просто вид транспорту. Для України в наш час він символізує речі, вкрай важливі для духовного і фізичного оновлення нації, її нового мислення і нового життя. Велосипед – це коли надаєш перевагу простим і корисним речам перед надмірною розкішшю. Велосипед – це коли високопосадовець їздить на роботу не у броньованому авто, оскільки не має причин боятися людей. Велосипед – це коли нація здорова фізично. Велосипед – це здорова екологія і чисте повітря.

Команда