Ще не оговтавшись від стресу по приїзду в Бангкок, ми раптом отримали неймовірного листа від нашої подруги Лілі Ревак, яка також є в команді Двоколісних хронік як перекладач. Виявилось, що Ліля працює в Hotels.com і вони, порадившись, вирішили безкоштовно надати нам готель в центрі Бангкока. Тієї миті ми до кінця не могли в те повірити, що ось так зненацька нам доля підкинула такий чудовий сюрприз. Я сиділа, мало не плачучи від щастя.
Чесно кажучи, перед тим я мало що знала про Hotels.com, але зазирнувши на їхню сторінку зрозуміла, що вони справді круті, систематично мають знижки і до того ж україномовні. А ще мені у них сподобалась одна чудова річ. Hotels.com Rewards – це програма для постійних клієнтів: за кожних 10 днів у готелях, ви отримаєте одну безкоштовно! Круто, правда ж?..

MAH02614.MP4_20170324_184738.859
А наступного ранку ми вже мчали на наших роверах в центр Бангкока до готелю The Duchess and Residences. Мчали – це, звісно, гучно сказано. Ці 12 км ми долали цілих дві години через суцільні затори! Проте цього разу транспортний безлад не так гостро сприймався. Напевно, через те, що ми вже знали – попереду номер делюкс в чотиризірковому готелі…

MVI_3005.MOV_20170324_190235.015 MVI_3009.MOV_20170324_185138.359
Ми лише під’їхали до The Duchess, як до нас вибігли гарно одягнені симнатичні консьєржі-тайці. Їх посмішка ще більше підбадьорила нас. Потім все стандартно: реєстрація, паркінг великів на другому поверсі, розважання малючка персоналом і, як у кіно, наші речі завезли на 24 поверх в апартаменти 2404. Кімната виблискувала чистотою, затишком, домашньою атмосферою. Ми ввійшли в коридор-кухню, з велетенським дзеркалом зліва. Кухня як вдома, з усім необхідним для готування. А далі простора зала з пригламуреним антикварним столом й таким же стільцем. Цю кімнату облюбували хлопці: Марко повзає, Володя працює. Спальня – королівська: велике ліжко зі сніжно-білою білизною, пастельних тонів торшери й чудовий вид з вікна на місто. Маркусю принесли теж ліжечко, але він там не любить спати, звик з батьками. Ванна кімната чиста, велика, з приємним запахом. Чудове кондиціонування апартаментів та щоденне прибирання.

MVI_3034.MOV_20170324_185323.296
Також в наше замовлення включені сніданки (шикарний шведський стіл). Можна користуватися басейном, що на 8-му поверсі та відвідувати фітнес залу, що на 7-му. Є тут і пральня, за додаткову ціну, але цілком доступну.
Одним словом,  hotels.com просто чарівники, які після кількох тижнів похідного режиму з потом і пилом подарували нам неймовірний комфорт і затишок в готелі The Duchess. За що ми їм дуже вдячні!