Володя, як ініціатор подорожі, відповідно і капітан команди, ще задовго до старту узяв на себе основну роботу з планування маршруту експедиції, встановлення термінів, пошук та придбання необхідного туристичного спорядження. Також Володя повністю відповідає за всю техніку: велосипеди, фото-відео-аудіо апаратуру, усю електроніку та музичні інструменти, які ми веземо з собою. Якщо щось ламається, він ремонтує сам, або ж шукає інший спосіб полагодити.

В дорозі Володя є штурманом, тобто слідкує за картою, GPS та компасом, аби ми не заблукали. Також він є відеооператором: все відео з подорожі, яке ви можете бачити на нашому каналі «Двоколісні хроніки» в Youtube, знімав і монтував Володя, за винятком деяких фрагментів, які знімала я.

На мені ж, як на жінці, лежить відповідальність за наше харчування. Хоча Володя й допомагає мені з готуванням у дорозі і частіше за мене миє посуд, проте я завжди займаюся купівлею необхідних продуктів і слідкую за тим, аби ми не залишились без їжі, скажімо, під час довгих переходів у безлюдній місцевості. Відповідно і за бюджетом нашим теж слідкую я. Натомість Володя завжди займається забезпеченням нас водою.

Також я відповідаю за медицину, слідкую, аби в нашій аптечці постійно було все найнеобхідніше.

Якщо щось з одягу порветься (а без цього в подорожі ніяк), я теж для цього маю голку, нитки і все необхідне – це справа жіноча, як не як.

Під час подорожі, багатьма питаннями ми займаємося разом, наприклад, організаційними справами, такими як оформлення віз, зв’язки з українськими консульствами, організації концертів.

Щодня у нашому похідному побуті ми робимо багато звичних справ разом, але навіть їх можна розписати по пунктах, що роблю я, а що – Володя. І щоразу, приступаючи до якогось діла,  у нас все йде гладко і швидко, адже ми вже напам’ять вивчили, хто що має зробити і в якому порядку. Наприклад, зупиняючись де-небудь для приготування обіду, Володя одразу ж збирає дрова для «пічки Бонда», я тим часом дістаю посуд і починаю поратися з продуктами, незабаром Володя розпалює пічку, а я ставлю каструльку на вогонь, продовжую готувати, а Володя слідкує за вогнем та допомагає мені. Або ж увечері, стаючи на ночівлю, ми разом ставимо намет, потім кожен збирає необхідні речі в намет, далі я в середині все розкладаю та стелю постіль, в той час як Володя зовні вкладає біля намету велосипеди з рештою багажу та накриває їх вело чохлами від дощу. 10 хвилин – і ми отаборилися.

І на останок вам, друзі, порада від Фолькнерів. Як і в житті, у подорожі намагайтеся дослухатися до ваших супутників. Розподіліть обов’язки мудро і справедливо, щоб вони не були тягарем ні для кого. І хоч розподіл обов’язків в дорозі необхідний, тим не менше, завжди пам’ятайте, що мандруєте ви разом, а отже всі проблеми намагайтеся вирішувати разом, підтримуйте та допомагайте один одному. І тоді мандрівка стане вашим життям, а життя – чудовою мандрівкою поруч із близькими людьми.

Ярина Квітка