В цю подорож навколо світу ми взяли два невеликі барабани, точніше, один з них, турецька металева дарбука, був з нами від початку, а інший, непальський традиційний дерев’яний барабан, ми придбали у Катманду, там вони дуже поширені і продаються доволі недорого в усіх музичних магазинах.

Барабани ці досить легкі і невеликі, поміщаються в один мішок на багажнику разом з наметом та іншими речами.

1-fotosho-img_8855Виступ в Індонезії

Наступний інструмент – колісна ліра, виготовлена карпатським майстром Михайлом Тафійчуком. Вона проїздила з нами у всіх шістьох експедиціях «Двоколісні хроніки». І взагалі, можна сказати, що з неї почалася діяльність Фолькнерів у далекому 2010-му році. Тож зрозуміло, що цей інструмент для нас дуже дорогий, хоча й часто він не в найкращій формі через постійне транспортування, часто не строїть через надмірну вологість і таке інше. Наша ліра завжди викликає великий інтерес публіки на виступах через свій оригінальний вигляд та цікаве звучання.

%d0%bb%d1%96%d1%80%d0%b0-%d1%82%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%b0%d0%bd-img_7758Наші ліра та дарбука

Також ми маємо укулеле, невеличкий та легкий інструмент, що схожий на гітару та історично походить з Гавайських островів. Останнім часом, як ми помітили, досить багато мандрівників полюбляють брати укулеле у похід як альтернативу громіздкій гітарі. Цей інструмент настільки легкий, що його може собі дозволити кожен велосипедист. Хоч звучить він помітно тихіше ніж гітара, проте не менш красиво.

Крім того маємо ще два зовсім мініатюрні але колоритні інструменти: дримбу та свищик.

Але не забуваємо і про електроніку. Дуже компактну і не менш легку міді-клавіатуру Korg NanoKey ми також веземо в одному з баулів. У поєднанні з віртуальними інструментами на ноутбуку вона дозволяє синтезувати звуки як заманеться та міксувати їх з нашими акустичними інструментами.

Ну що ж, здається це весь наш арсенал. Зрозуміло, що такий «оркестр» ми не радимо вам брати у звичайний похід, але в будь-якому разі, хоч щоб ви з собою взяли, нехай Муза завжди мандрує поруч з вами!