Kраса природи, сіл і міст Китаю – це справді щось надзвичайне. Першим наші серця підкорило місто Шанхай своєю грандіозністю в поєднанні з охайністю та затишком. Потім додались чарівні старовинні села на воді, а тепер – надзвичайно гарне озеро Тайпінг, що спокійно лежить серед гір та чудовий п’ятизірковий готель Crowne Plaza Huangshan Taiping Lake.

38 готель IMG_6486

Знову наші друзі та спонсори Hotels.com домовилися з готелем, аби ми там пожили пару днів. І врешті він виявився для нас одиним із кращих готелів в Китаї та ще й в такій романтичній локації.

33 ранок на озері тайпінг IMG_6339

Ця місцина ще років десять тому була повною глухоманню, де жили лише гірські кози й олені. Людей в околиці мешкало небагато. Але часи міняються й тепер озеро Тайпінг є популярним туристичним об’єктом, а на його берегах cеред неймовірної природи та чайних плантацій виросли велети сучасності – розкішні готелі.

35 озеро й готелі IMG_6482

В одному з них, що стоїть просто на воді, ми провели два релаксові дні. Як сказала нам менеджер готелю на ім’я Самер, весна – найкраща пора в цих краях. До того ж, це сезон чаю. Тож ми не лише насолоджувалися приємним на смак зеленим чаєм, без якого китайці не можуть жити, а ще й щоранку та щовечора спостерігали неймовірні картини.

34 озероIMG_6498

Вранці завжди був туман, тож гір, що на іншому березі озера, не було видно, лише сіра синява води та неба. А вечорами в озеро повільно падало сонце, заливаючи все довкола жовто-червоними фарбами.

37 захід сонця IMG_6444

А бачили б ви які тут великі та горді орли, які щодня ширяли над озером в пошуках здобичі! Вони додавали цим краям ще більшої гармонії.

Тут можна довго гуляти довкола озера, можна взяти велосипед – є вело доріжка. Можна піти на пікнік чи просто повалятися в траві біля озера, ніжачись на сонечку. Нам тут так сподобалось, що ми б з радістю приїхали сюди ще.

Готель Crowne Plaza Huangshan Taiping Lake

36 вид з готелю IMG_6457

Ідея будівництва готелю Crowne Plaza від початку передбачала обов’язкове розміщення над водою та обов’язково з великими скляними вікнами. Отак виходиш вранці на балкон і таке відчуття, що висиш в повітрі над озером. Чи йдеш по довжелезному коридору, а довкола озеро та гори.

39 кімната в готелі vlcsnap-2017-06-12-07h08m13s693

Наші апартаменти класу делюкс були надзвичайно чистими та по-домашньому приємними: широке ліжко, затишок та спокій. Ми жили на шостому поверсі, тож споглядали озеро Тайпінг згори. Ставлення персоналу до нас було, як до суперперсон. Саме в цьому готелі нам допомогли з отриманням сертифікату для продовження китайської візи. Приємно потішило в готелі Crowne Plaza окрема кімната для дітей на першому поверсі, де було багато іграшок, гірки, гойдалки. Тож Маркові дуже пощастило.

39 в готелі vlcsnap-2017-06-12-07h00m59s369

Як завжди в такого класу готелях, тут був басейн, навіть два басейни та фітнес-центр. І, звісно ж, сніданки. Все дуже смачно!

39 в готелі vlcsnap-2017-06-12-07h06m36s217

Єдиним мінусом тут був інтернет – такий же повільний, як і по всьому Китаю.

Отож, якщо ви колись будете в цих краях (Huanshan, Anhui, China) поблизу Жовтих гір, радимо заїхати трохи північніше до прекрасного озера Тайпінг, де можна з насолодою заночувати в готелі Crowne Plaza.