Днями ми приїхали на північ Таїланду, в місто Чанг Май. І повіяло таким чимось особливим, спокусливим, таємничим… Це місто нам відразу сподобалось. Якийсь тут такий своєрідний гостро-п’янкий запах з домішком гірського вітру та азійської духоти. От є міста, які захоплюють з першого подиху і ти собі кажеш: “Однозначно, сюди ще повернуся!” Чанг Май для нас тепер точно в цьому списку.

55 99 bathroom IMG_3523

Але окрім міст, є ще й місця, куди хочеться повертатися! 99 The Heritage Hotelв Чанг Маї саме таким і став для нас: аристократичний, творчий, зі смаком, спокійний, затишний, привабливий, м’який, привітний. Тут не лише все зроблено зі смаком, але й продумана кожна деталь, що я особливо люблю: велика ванна кімната з душем та ванною, з великим змішувачем та потужним напором води, змив унітазу одним легким рухом змиває будь-що, всі дроти від електричних приладів заховані аби не псувати дизайн. Чесно кажучи, в Азії ми від такого вже відвикли.

54 99 bad IMG_3522
Дизайн зачаровує: чарівне ч/б з відлунням Італії та Франції, високі стелі в кімнаті, гарні меблі, зручне широке ліжко кінг-сайзу, круглі маленькі столики, торшери в стилі провансу, занавіски кольору кави латте – все таке мімімішне…) Я була в абсолютно моїх улюблених умовах, хоча, щоправда після довгих ночівель в наметі в таких шатах я ніяковію та розгублююсь. Тут чудове обслуговування (всі працівники як рідні), щодня фрукти та свіжі квіти в кімнаті, смачнючі сніданки, милий басейн, гарне місцерозташування.

56 99 MVI_3547.MOV_20170403_222316.257
Одним словом, за два дні перебування в 99 The Heritage Hotel ми справді прокайфували. Він підсилив нашу любов до Чанг Мая.


А за все це щастя ми вдячні Hotels.com ! Вони просто неймовірні чарівники!)