Якість доріг – на вищому рівніОсобливо це актуально для велосипедистів. В Таїланді всюди, навіть в меленьких селах дороги дуже якісні. Хоч ми й не проти бездоріжжя і битих стежок, проте з причипами та малятком всередині все ж по хорошому асфальту їхати приємніше.

Намет можна ставити будь-де:чи то на пляжі, чи в селі, чи то в буддійському храмі, чи в поліцейському відділку. Найчастіше ми ночували у наметі на території буддійських храмів, бо там є де помитися, є туалет, накриття від дощу і прибрана територія. До того ж, там ніколи не відмовляють у нічлігу.

Безпечно. І це відчуття безпеки ніколи не полишало нас в Таїланді.

Привітні й завжди усміхнені люди. Таїланд ще називають“Land of smile” (країна посмішок) і це – абсолютна правда! Тайці ніколи не дивились на нас вовком, ніколи не остерігались. Навпаки, вони завжди були привітні до нас, завжди посміхались та допомагали. Водночас вони не є надокучливими, ніколи не стовбичили довкола намету і не чіпали наші речі.

Всюди є пральні. Легко попрати речі в будь-якому містечку. Особливо мандруючи з дитиною, ви зрозумієте, що це одна з головних переваг. В Таїланді навіть на малесеньких островах далеко в морі можна знайти пральні. Буває, що пральні машинки стоять в певних місцях і за 30-40 бат (1 долар) можна самому випрати свої речі, чи просто віддати їх пралі, яка за добу й за домовлену оплату віддасть вам випрані й вже висушені речі. Часом навіть і випрасувані.

Смачна їжа. Дешеві овочі й фрукти. У нас часто крутилося в голові, що тайці не знають слова голод. Їжа є всюди і її завжди достатньо. Можливо, вона не така різноманітна в селах, як у містах, проте все свіженьке, смачне й дешеве. А от базари – це справжня родзинка Південно-Східної Азії. Їх теж достатньо в кожному населеному пункті. Тут можна за дуже дешево накупувати овочів та фруктів й за бажання самим готувати. Але особисто у нас в Таїланді не часто виникало бажання готувати самотужки, оскільки готова їжа доволі дешева, особливо у вуличних кафе. А от свіжі фрукти та овочі – то були головні наші наїдки. Також в Тайланді багато смачних холодних напоїв. Нам дуже припав до смаку холодний чай з лаймом.

Традиційний колорит в глибинках та просунутіміста. Це ще одна з принад цього краю. Приїжджаєте у велике місто, скажімо Бангкок і там справді відчувається розвиток, хоч і тисне він на голову невпинним шумом. Але якщо хочете відпочити, то їдьте в провінцію, на острови чи села. Там первинність збережена майже так само, як і століття тому. Найбільше нас вразили околиці Чанг Маю.

Прекрасні пляжі, красиві острови. Увесь світ приїздить сюди перш за все заради цього. Чого лише варті острови Булоне та Самуї!

Легко отримати візу. Її без проблем видають по прильоту на 15 днів, можна на 2 місяці роблячи її в посольстві, а потім ще й продовжити. Тож обирайте самі. А часом тайські консульства роблять акції, під яку й ми на початку цього року потрапили – БЕЗКОШТОВНІ візи в Таїланд на 2 місяці!

Хороший інтернет. Все пізнається в порівнянні. Ось зараз ми в Китаї. Інтернет тут такий, що без лайки не обійтися. А в Таїланді ж навіть на острівку Булоне, що в довжину має лише 2 км, був прекрасний інтернет 4Також в Таїланді легко й доволі дешево можна придбати місцеву сім-картку й завжди мати інтернет під рукою.

Розвинута економіка,є все необхідне для життя. Вікіпедія каже, що за ВВП (номінал) Таїланд посідає 32 друге місце серед країн світу (до прикладу Україна – 59-те). Тож всюди в Таїланді можна знайти, що Вам потрібно.